Amplituner Elizabeth Unitra-Diora

Dostępność: Przykro nam, ale teraz nie ma :(
Cena: 324,76 zł

Cena regularna:

324.76
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Amplituner Elizabeth Unitra-Diora

To prawdziwy rarytas dla każdego, kto ceni niepowtarzalne, ciepłe brzmienie polskiego sprzętu z tamtych czasów. Ten model to zarazem wyjątkowy zabytek, pierwszy model „Elizabetki”, wyprodukowany jeszcze na licencji Sanyo, dzięki czemu wiele części to import prosto z Japonii, a więc gwarancja nie tylko oryginalności, ale i jakości (a więc i uzasadnienie ceny!).

Wyjątkowy okaz kolekcjonerski. Oferowany egzemplarz jest w stanie niemal sklepowym – gdyby nie drobne pęknięcie na szybce (pokazane na zdjęciu), byłby to stan idealny. Elizabeth posiada wszystkie oryginalne części, a rozsądne użytkowanie i regularna konserwacja zapewniły jej doskonałą kondycję.

Radio jest przestrojone (zakres częstotliwości 87,5 - 108 MHz), gra pięknie i jest w pełni oryginalnym odbiornikiem radiowym.  Wykończenie również inne niż w późniejszej produkcji: wyjątkowy i niespotykany w późniejszych egzemplarzach „koniakowy” kolor pokręteł, inna, „meblowa” jakość obudowy i kratki wentylującej. Możliwość podłączenia 2 zewnętrznych źródeł dźwięku (ten model nie miał jeszcze gniazda do podłączenia słuchawek!).

Moc wyjściowa 2x8 W przy impedancji obciążenia 8 omów. Końcówka oparta o układy hybrydowe. Umożliwia odbiór na zakresie fal długich, średnich, krótkich podzielonych na 2 podzakresy i na UKF-ie. Wyposażony między innymi w układ automatycznej regulacji częstotliwości, układ wyciszania szumów w trakcie strojenia na UKF-ie i przełącznik mono-stereo.

Uwaga! Radio z Instrukcją Obsługi i Instrukcją Serwisową!

Zdjęcia prezentują sprzedawany sprzęt.

Wszelkie dodatkowe pytania dotyczące sprzedaży i dostawy prosimy kierować na admin@antykwariatdomowy.pl

I przypominamy: jest to sprzęt, który ma swoje lata, więc jest delikatny i może sobie przypomnieć o ograniczeniach wynikających z wieku w każdej chwili. Dlatego namawiamy na odbiór osobisty, po osobistym sprawdzeniu czy działanie i stan techniczny odpowiadają wyglądowi i czy rzeczywiście spełniają oczekiwania (bowiem, jak to jest przyjęte w handlu "vintage Hi Fi", nie ma możliwości "rozmyślenia się" po zakupie). Sprzętu tego wolelibyśmy więc nie wysyłać, chyba że takie będzie życzenie kupującego. 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl