Koszty dostawy

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej, więc dostosowujemy się do jej cennika. W wypadku przesyłki niestandardowej (sprzęt hi - fi, modele, płyty winylowe, dużo książek, itp.) formę przesyłki oraz opłatę za nią (wraz z ewentualnym ubezpieczeniem, oznaczeniem "ostrożnie", itp.) ustalamy indywidualnie.

Koszty dostawy wynoszą:

1. KSIĄŻKI:

Jedna książka "normalna", czyli książka o przeciętnych rozmiarach i o wadze do jednego kilograma. Albumy, encyklopedie, duże słowniki, itp. są zwykle większe i cięższe od książek "normalnych", dlatego koszt przesłania takiej "nadwymiarowej książki" jest taki, jak kilku książek (o czym piszemy dalej):

* list polecony ekonomiczny: 10,80 zł

*list polecony priorytet: 11,00 zł

Kilka "normalnych" książek (od dwóch do sześciu), których waga nie przekracza łącznie 2 kilogramów. Książki "nie-normalne" są to książki duże, jak np. albumy, atlasy, encyklopedie, czy inne podobne, ciężkie książki drukowane na papierze kredowym. Przesyłki, które ważą ponad 2 kilogramy Poczta Polska przyjmuje jedynie jako paczki. Zatem jeśli zamówionych książek jest więcej niż sześć "normalnych", albo są to książki duże i ciężkie (np. albumy, atlasy, itp.) wysyłamy je jako paczki (cennik dalej): 

* list polecony ekonomiczny: 12,60 zł

* list polecony priorytet: 14,50 zł

 2. FILMY DVD I PŁYTY CD:

Jeden film/płyta:

*list polecony ekonomiczny: 9,80 zł

* list polecony priorytet: 10,00 zł

Kilka filmów/płyt:

* list polecony ekonomiczny: 10,80 zł

* list polecony priorytet: 11,00 zł

Kilkanaście filmów/płyt wysyłamy jako paczki.

3. DUŻE PRZESYŁKI I WAŻĄCE PONAD 2 KILOGRAMY:

Duże przesyłki oraz pozostałe przedmioty wystawiane w Antykwariacie wysyłamy jako paczki (nie dotyczy małych haftów - te możemy wysłać jako listy). Koszt wysyłki wynosi wówczas (paczki do pięciu kilogramów):

* Paczka+: 18,00 zł

* Paczka+ Ekspres : 20,50 zł (przesyłka dostarczana jest już drugiego dnia roboczego po nadaniu, ale Poczta Polska nie obejmuje tą usługą całego kraju - jakich miejscowości aktualnie usługa dotyczy można sprawdzić na stronie Poczty Polskiej).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl